Pokaż w sieci

Popraw swój wizerunek i sprzedawaj na różnych platformach jednocześnie! Unieś się nad konkurencję!

Cyfrowy świat 


Nasza agencja digitalizuje Twoje procesy
Handel online rozwija się coraz szybciej. Dlatego obecnie znalezienie odpowiedniego rozwiązania w tym kierunku może nie być proste, a my w tym się specjalizujemy więc chętnie Ci pomożemy.

Budowanie strategii
Wesprzemy Cię też we wdrażaniu i planowaniu dopasowanych do Twoich potrzeb rozwiązań. Twój sukces na rynku jest również naszym sukcesem. Z nami zaoszczędzisz na kosztach, ponieważ duża część naszej oferty to "Open Source".


Marketing

Niezależnie od branży, nasze rozwiązania są elastyczne i łatwe do dostosowania. Zapewniamy szeroką gamę oprogramowania i rozwiązań dla handlu online. Współpracujemy również z silną społecznością "Open Source" i razem możemy budować Twoją obecność w sieci. Nasze rozwiązania to międzyinnymi: systemy zarządzania zapasami (ERP), sklepy online, CRM, oraz rozwiązania telekomunikacyjne VoIP. Chętnie wesprzemy Cię również w obszarze Twoich wewnętrznych procesów pracy i pomożemy je zoptymalizować. Łącząc nasze usługi znajdziesz rozwiązanie na najwyższym poziomie. Nasza profesjonalna telefonia VoIP (Voice over IP) ułatwi pracę całego twojego zespołu dzięki integracji telefonii z komputerem (CTI - Computer Telephone Integration).

Myślimy również o Twoim portfelu i chcielibyśmy zrobić dla niego coś dobrego. Oszczędności, które z nami osiągniesz, mogą być pokaźne, ponieważ dzięki naszym rozwiązaniom płacisz tylko za usługi, a za profesjonalne oprogramowanie tylko za rozbudowę czy instalację!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas przez WhatsApp!

Świetne rozwiązania w zasięgu ręki! Nie wahaj się, po prostu skontaktuj się z nami.


                      


System telefonii VoIP

System telefoniczny 3CX jest jednym z najlepszych rozwiązań na rynku, a dzięki interfejsowi webowemu może być używany niezależnie od systemu operacyjnego.


 
 


 
 Nasza specjalność

Sklep internetowy, strona internetowa, ERP i system zarządzania towarami w jednym. Tutaj można wprowadzić indywidualną adaptację dla prawie wszystkich obszarów przemysłowych. Odoo ma silną społeczność i w razie potrzeby można zaprogramować dodatkowe moduły i aplikacje. Odoo jest napisany w Pythonie. Ten język programowania według Statista i według indeksu PYPL z listopada 2021 jest na pierwszym miejscu.Profesjonalne oprogramowanie sklepu online

Magento jest oparte na języku skryptowym PHP, a bazą danych jest MySQL lub MariaDB. Ponieważ Magento jest bardzo rozbudowane dlatego potrzebne są wysokie wymagania systemowe co najmniej 4 procesorów i 8 GiB RAM. Z Magento można realizować bardzo duże projekty. Nasze rozwiązanie Magento 2 zostało rozszerzone o przydatne funkcje użytkownika za pomocą wtyczek z Magezon, dzięki czemu wszystko można edytować graficznie. Jak widać na filmie.  
 


Ostatnie projekty

Projekt Franke-Bautec to kompletny pakiet dla obecności w Internecie, w tym telefonia VoIP dla firmy Franke and Partner GmbH & Co. KG

Franke-Bautec

Planowanie i wdrażanie rozwiązań eCommerce:

Telefonia cyfrowa VoIP, strona ze sklepem internetowym, system zarządzania towarami w firmie Franke und Partner GmbH & Co. KG

www.franke-bautec.de

Szkolenie

Szkolenie w firmie Franke und Partner GmbH & Co. KG. Wykorzystanie Odoo do zarządzania zasobami sklepu internetowego. 3CX jako rozwiązanie telekomunikacyjne.

Oprogramowanie agencji eCommerce jest dostarczane, wdrażane i utrzymywane jako kompletny pakiet. Pracownicy otrzymują szeroko rozumiane wsparcie oraz szkolenie.

Rozwiązania eCommerce poszerzają spektrum działania firmy, dzięki czemu wzrasta jej zasięg i firma dociera do większej liczby klientów. Prowadzi to do wzmocnienia pozycji rynkowej. Sprzedaż rośnie, a udział w rynku jest większy.

Webcontrolling

Wszystkie rozwiązania przed wdrożeniem są sprawdzane pod kątem błędów. Bardzo dokładnie wdrażane i sprawdzane są również aspekty prawne.

Technologie i licencje

 

Partner:

             

 

Update cookies preferences